Kendini bul
Yaşam boyu devam eden gelişim süreci, yönetilebildiğinde, insanı hedeflerine ulaştıran, bununla da kalmayıp yaşamdan keyif almasını sağlayan, mutluluğu sadece kendisine değil çevresine de yayan bir gerçek yaratıyor.

Bireysel koçluk bu süreçteki en önemli rehber size özel hizmet veren bir madenci ışığı. Siz yürüdükçe görüş alanınızda ne varsa size gösterir ve yönünüzü tayin edersiniz. Yapacağınız sadece yürümek, önünüzdeki engeleri, bu engelleri nasıl aşacağınızı,yaşamın fırsatlarını, sizi hayata bağlayacak değerleri ve bu değerleri nasıl yaşama taşıyacağınızı bireysel koçluk ile almak yakalamak mümkün. 20 yıllık tecrübesiyle bu yolculukta size rehber olacak ICF onaylı yaşam koçu ve NLP uzmanı Rosa Log yardımcı olacaktır
Ruh Detoxu
Ruhunuzu ve bedenimizi benzersiz yöntemlerle keşfetmek ister misiniz? Her insanın uzmana bile söyleyemeceği içsel korkuları ve endişeleri vardır.

Pratik ve kolay tekniklerle bilinçaltı dilini öğrenip muazzam bedenimizin potansiyelini kullanmasını öğreneceksiniz, bu program sayesinde doğru telkin vermeyi başarabilmek ve çoğu problemlerini gelecekte kendi-kendine çözme becerisini öğrenmek mümkün.

  • Theta-Healing uygulamaları sayesinde ağrıları yok edeceksiniz
  • Dişil / eril enerji dengesini korumayı öğreneceksiniz
  • Beden dilinizi anlayıp birçok fiziksel rahatsızlıktan kurtulmuş olacaksınızRandevu alın
Randevu almak için aşağıdaki formu doldurun, size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır
Made on
Tilda