Rosa Log

Bilinçaltı ve mutlu yaşam uzmanı, yazar.
Uzmanlık alanı: psikolojik ve psikosomatik sorunlar,
panik atak, depresyon, özgüven eksikliği.
Merhaba, Benim ismim Rosa Log, Bilinçaltı ve mutlu yaşam uzmanıyım, yazarım, ve birçok başka kimliğim var.
⠀⠀⠀⠀
10 yıl önce hayatımı sıfırlayıp 'Brainatelier Coaching' isimli firma açtım, ama artık daha da güçlüyüm, daha tecrübeliyim ve sizlere aktaracak daha çok bilgilerim var. Sizlerle kendi hikayemi paylaşmak istiyorum:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Herkesin hayatında bir dönüm noktası olur ya, benim de 3 yıl önce yaşadığım aksiliklerle ve hayal kırıklığı ile başladı hikayem…
Belli bir yaştan sonra hayattaki amacını sorgulamaya başlar insan ve aslında ölene kadar bunu yapmaya devam eder, her yaşta ayrı bir cevap bulur..

Ben aradığım cevabı Joe Vitalie'nin kitaplarında buldum;
Kendimi ve içimde saklı olan güçlerimi keşfetmeye başladım;
Her dahi bir buluş aslında çok basit şeylere dayanır: temiz bir kağıt alıp artılarımı ve eksilerimi yazmaya başladım, siz de deneyin, muhteşem şeyler keşfedeceksiniz!
Daha sonra o artıları avantajlara nasıl dönüştürebilirim diye düşünmeye başladım…
'Herşeyin başı eğitimdir' diyerek başladım bu işe;
Hipnoz ve trans tekniklerin ana merkezi Rusyadır, dünyaca ünlü hipnoterapist Gennadiy Goncharov'un okuluna gidip bizzat eğitim aldım ve inanılmaz etkilendim! Meğer bilinçaltımız ne kadar da güçlü bir silahmış! Ona hükmetmeyi öğrendiğimiz zaman tüm hayatımıza hükmedebiliriz!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Daha sonra hem Türkiye'de hem başka ülkelerde değişik birebir eğitimleri aldım, 50 yaşımdan sonra bir üniversite daha okudum, Psikoloji bölümünü bitirdim.
Yani, belki de gençliğimin sırrı - okumaktır!
Yaşlanınca beyin hücreleri ölüyor diyorlar, inanmayın! Beyninizi çalıştırdığınız sürece hiç birşey olmaz! Ve bunun da tabii ki özel teknikleri var, bunları ve başka birçok konuları da sizlere paylaşmak istiyorum, sizi motive edecek, güç ve ilham verecek hikayeleri anlatmak istiyorum, hayata dair sırları ve ipuçları da paylaşacağım...
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Bu yolculukta benimle birlikte yürümeye var mısınız?

Sevgilerle, Rosa Log
Işten fotoğraflar
Diplomalarım
Birkaç yıl önce 'Benim adım menopoz: artık köle değilim' kitabını yazdım.
Hepimizin olduğu gibi siz de çeşitli zorluklarla karşılaşmış, belki de artık kendinizi yorgun hissediyor ve bir takım şeyleri değiştirebilecek güce sahip olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat inanın ki çok yanılıyorsunuz! Çünkü ben hayatımı değiştirip hayal ettiğim mutluluğa kavuşabildim ve bunu her kadın her yaşta yapabilecek durumda!

Benim kitabım hem menopoz gibi zor bir dönemi kolay ve sorunsuz atlatmayı hem de üstün başarılı bir kadın olmayı, sevdiğiniz erkeğin kalbini kazanıp size sadık kalmasını sağlamayı öğretir. İçinizde barındırdığınız nitelik ve yeteneklerinizi, kişisel ve zihinsel potansiyelinizi keşfedip geliştirmeniz için pratik öneri ve uygulamaları içerir. Kendi elinizle ailenizin içinde cennet yaratmayı ve çocuğunuzu dahi yetiştirmek için neleri yapmanız gerektiğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz.

Kitabımı ücretsiz okuyun
Aşağıdaki formu doldurun, size en kısa zamanda kitabımı göndereceğim. Dilediğiniz zaman okuyun
Randevu alın
Randevu almak için aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğim
You agree with our Terms and Conditions
Получи консультацию
Введите свои данные
Куда вы хотите записаться?
Оставляя данные на сайте, Вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и защиты информации.
Made on
Tilda